KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666366
nr 1466 6366
Paul Ackermann
(1908-1981), Frankrike
Man med katter. Signerad, blandteknik, 32x37 cm, yttermått inklusive ram: 51x55 cm
Paul Ackermann, fransk bildkonstnär född 1908, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:46:50
9/5 18:34:31
Paul Ackermann
Läs mer om Paul Ackermann